Magazina

“Po rritem” Projekti i ri muzikor nga Joanna (Foto-Video)

Joanna fal projekteve të suksesëshme muzikore ka rrembyer publikun shqiptar që me paraqitjen e par. E bukur e me plot stil Joanna la vulen e saj ne industrin muzikore shqiptare. Projekti i fundit muzikor i publikuar nga Joanna mban titullin ” Po rritem ” një këng kjo me një tekst domethenes i shkruar nga vet artistja në fjal e për videoklipin shumë të veqant është përkujdesur TRZ LABEl- Zamanfu. Kënga sapo është publikuar menjëher ka kapur shifra të larta klikimesh shoqëruar dhe me shumë komente pozitive. Kënga në youtube është lansuar në kanalin e artistes i cili menagjohet dhe nga Fole Published.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

Blej online nga shtëpia

Pjesë për vetura

Auto Bartje 24/7

Copyright © 2020 LYRICS.AL.

To Top