Lajme

A do t’i ashpërsojë Kosova masat ndaj Covid-19, Qeveria sot del në konferencë

Komisioni Ekzekutiv për luftimin, monitorimin dhe reagimin ndaj COVID-19 do të mblidhet sot në orën 13:00.


Në këtë takim do të marrë pjesë edhe kryeministri Avdullah Hoti, ndërsa pas këtij takimi, ai do të dalë në konferencë për media.

“Kryeministri Avdullah Hoti, merr pjesë në takimin e Komisionit Ekzekutiv për luftimin, monitorimin dhe reagimin ndaj SarS CoV2 – COVID-19. Pas takimit do të ketë konferencë për media”, thuhet në njoftimin e ZKM-së.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

Blej online nga shtëpia

Pjesë për vetura

Auto Bartje 24/7

Copyright © 2020 LYRICS.AL.

To Top