Lajme

Haradinaj jashtëzakonisht i gëzuar që i diplomoi nipi në FSK (VIDEO)

Sot është mbajtur ceremonia e diplomimit e kadetëve të FSK-së, gjenerata 2020, në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë.

Në mesin e 15 kadetëve që diplomuan, ishte edhe djali i vëllait të Ramush Haradinajt, Luan Haradinaj, njofton Klan Kosova.

“Gjithçka sot i takon një ushtrie moderne, tamam një ushtrie të NATO-s e gjithë ceremonia. Gjeneratës 2020 shumë urime”, ka thënë Ramush Haradinaj

“Kuptohet se sot jemi edhe si familjarë se bashku me Suzanën sepse Luani ka diplomuar dhe jemi jashtëzakonisht të gëzuar”.

Klikoni në linkun e mëposhtëm për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

Blej online nga shtëpia

Pjesë për vetura

Auto Bartje 24/7

Copyright © 2020 LYRICS.AL.

To Top