Lajme

Lajm i dhimshëm. Në moshë të re ka ndërruar jetë Dafina

Ka ndërruar jetë – Dafina Fazliu – Kamberi
Nga Presheva.Kryetari i Komunës se Preshevës Shqiprim Arifi: Shpreh ngushllimet më të përzemërta për ndarjen nga jeta të Dafina FazliutNdihem thellësisht i tron ditur dhe i shokuar për ndarjen e parakohshme nga jeta të Dafinës.Shpreh ngushllimet më të përzemërta dhe në këto momente të vështira jemi së bashku dhe ndajmë dhim bjen me familjen Kamberi dhe Fazliu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

Blej online nga shtëpia

Facebook

Copyright © 2020 LYRICS.AL.

To Top