Lajme

Nasim Haradinaj trondit opinionin me kto fakte per Hashim Thaçin! VIDEO

Nasim Haradinaj trondit opinionin me kto fakte per Hashim Thacin!

Nasim Haradinaj ndër të tjera në emisionin “Kojshia show”, i pyetur nga moderatori Sadri Imeri ai ka folur dhe per personalitetin e Hashim Thaçit.

Shikoni çfarë tregon për të.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

Blej online nga shtëpia

Facebook

Copyright © 2020 LYRICS.AL.

To Top