• March 8, 2021

Art Rushiti publikon projektin “Apet”

Jul 14, 2020

Art Rushiti fytyrë mjaft e njohur në showbizin shqiptar, e nisi verën me këngën e tij të parë ‘Apet’.

Kënga është incizuar dhe miksuar nga Deard Sylejmani, ndërsa teksti nga reperi i mirënjohur Elinel.

Klipi është punuar nga ‘Sekuencë’, një klip me vizualitet tejet të veçantë duke sjellur risi në tregun tonë si nga pamjet ashtu dhe nga ana muzikore.
Vlen të ceket se artisti mori përkrahjen e shumë yjeve të industrisë, e kjo po që na bënë të kuptojmë se Arti do servoi këngë edhe më të veçanta e unike në muajt e nxehtë të verës.