• April 18, 2021

Pamje të “çmendura” nga festa tek skuadra e Dritës pas triumfit në garën për titullin kampion

Jul 22, 2020

Drita është shpallur kampione në Superligën e futbollit në Kosovë.Barazimi në mes Gjilanit dhe Ballkanit i ka dhënë titullin skuadrës së Ardian Nuhiut një xhiro para përfundimit të garave, shkruan GazetaBlic.

Reagimi i skuadrës së Dritës ka qenë fantastik pas përfundimit të ndeshjes në Gjilan, ku në një foto të publikuar nga ana e klubit shfaqen foto dhe video të jsahtëzakonshme nga momenti festiv