• September 25, 2020

E dhimbshme: Vdesin brenda ditës prej Covid vjehrra e nusja, kryefamiljari në gjendje të rëndë

Sep 12, 2020

Tragjedi në një familje në Gramsh në Shqipëri, humb jetën nga Covid-19 një 55-vjeçare.

Abc news mëson se në këtë familje kanë qenë tre pjesëtarë të infektuar nga Covid -19, vjehrra, nusja dhe bashkëshorti i 55-vjeçares.

Mësohet se ditën e djeshme koronavirusi i ka marrë jetën vjehrrës së saj, 78 vjeç ndërsa Ministria e Shëndetësisë e ka raportuar sot vdekjen e saj.

Ndërkohë raportohet se edhe bashkëshorti i 55-vjeçares aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.