• September 26, 2020

Me shqiponjën dy krenare në unazë, Gala bën krenarë shqiptarët, mahnit Belgjikën me talentin (FOTO)

Sep 12, 2020

Vajza e artistit shqiptar, Robert Aliaj, Gala, ka shkëlqyer mbrëmjen e kaluar në “The Voice Kids” në Belgjikë, duke u shpallur fituese e këtij kompeticioni.

Këngët që i dhanë fitoren mbrëmjen e së premtes ishin ‘Goodbye Yellow Brick Road’ nga Elton John dhe ‘Make You Feel My Love’ nga Adele.

Ndërkohë përveç talentit në këndim, Gala është edhe shumë patriotike. Këtë e ka shprehur më së miri, ku në këtë natë të madhe për të në dorë mbante një unazë me shqiponjë.

  • foto galeri
  • foto galeri