• October 21, 2020

Onika publikon projektin ‘Kthim mrapa’

Sep 24, 2020

Me muzikë të Bled Bytyqit dhe mix e masterizim nga Arben Bytyqi, këngëtarja tashmë e njohur Onika vjen me projektin e saj më të ri të cilin e ka titulluar ‘Kthim mrapa’. Ajo njihet si një nga femrat më atraktive të skenës shqiptare e që vjen këtë herë shumë e nxehtë në videoprojektin e fundit me të cilin bën një kthim të fuqishëm në skenë. Në vazhdim mund të ndiqni videon e këngës së fundit të Onikës: