• March 4, 2021

Rikthimi i fuqishem i Sylejman Zogaj (Foto-Video)

Oct 12, 2020

Me një jetë shumë dinamike këngëtari Sylejman Zogaj e kishte të pamundur të jetë shumë aktiv kohët e fundit në muzik. Gjithë kohën ja dedikoi biznesit të ti në Zvicerr dhe sigurisht që fal përkushtimit të madhë ai ja doli suksesëshem të shkëlqejë dhe në biznes. Me një jetë shumë luksoze, dhe me një stil shumë te veqant këngëtari në fjal ka prapa vetës një numer të madhë admiruesish. Sa i përket muzikes si duhket Sylejmani ka vedosur të rikthehet fuqishem. Përmes rrjetev sociale na njoftoi që projekti i ri muzikor do lansohet këtë javë. Gjithqka qka artisti ndau me fansat e ti janë disa foto nga gjirimet e videoklipit. Nga ajo qfar shikojm në foto mund të themi që klipi është shumë i kushtueshem, ndërsa veshja sigurisht është nga Dolce& gabbana.