• April 18, 2021

Month: November 2020

  • Home
  • Premton shumë suksese në modë dhe menaxhim, njihunni me MahirBaj (Foto)

Premton shumë suksese në modë dhe menaxhim, njihunni me MahirBaj (Foto)

Për shumë vite Mahir Bajramoski (i njohur si MahirBaj) me rrënjë ballkani ka qenë i njohur me modelin e mjekrës në Europë. Për një vit ai ka menaxhuar veten për…

Reperja Tika vjen shumë unike me një projekt nga Graniti dhe Dardy (Video)

Reperja kosovare, e njohur me nofkën Tika, së fundmi u bë pjesë e labelit të njohur botëror, ‘Sony Music’, talenti i saj në muzikë nuk u pa veç nga shqiptarët.…

“Fake Superstar” DISS Per gjith estraden e hip hop

Që me debutimin e par në muzik Joanna tërhoqi shumë vemendje. E bukur, e talentuar dhe shumë seksi Joanna krijoi shumë shpejt bazen e fansave Besnik. Një vokal për të…

“Fake Superstar” DISS Per gjith estraden e hip hop

Që me debutimin e par në muzik Joanna tërhoqi shumë vemendje. E bukur, e talentuar dhe shumë seksi Joanna krijoi shumë shpejt bazen e fansave Besnik. Një vokal për të…

Edhe në SHBA, shqiptarët thyejnë rekord me shpejtësi në makina (Video)

Eduard Kepi i lindur në Shkodër por që nga Shqiperia migroj në Shtetet e Bashkuara ku qysh si femijë kishte dashuri dhe pasion për makinat e shpejta, dhe duke u…

Rifat Haziri lanson projektin e ri (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Rifat Haziri quhet këngëtari i cili ka shkëlqyer në industrinë…

Ja kush është “Meteori” i “Fest59” që mund të na përfaqësojë në Eurovizion 2021

Stefan Marena është pa dyshim këngëtari më me stil i showbizz-it shqiptar. Këngëtar?! Është pak ti thuash kaq. Këngëtar, Aktor, Fotomodel, Influencër, janë vetëm disa nga talentet e tij. Me…

Premierë / “Shoqe” Kënga e re nga Leta dhe Adelina Morina (Foto-Video)

Adelina Morina është një nder artistet që ishte shumë produktive këtë vitë në muzik. Shumë projekte të landuara bënë që emri saj të jetë shumë i kërkuar. Kënga fundit nga…

PREMIERË / “E EMBEL KJO DASHNI” PROJEKTI I RI MUZIKOR NGA ILIRJANA PIRKU ( FOTO-VIDEO)

Ka një zë unik, një butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Ilirjana Pirku quhet këngëtarja e cila ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, duke…

Një artiste bombë në estradë që jemi mësuar t’i shikojmë vetëm në Amerikë

Bianca, është artistja e re e cila mori vëmendjën e të gjithëve këtë fundjavë, Ajo vjen me një super material muzikorë që rrallë shikojmë në tregun tonë muzikor. Në projektin…