• December 4, 2020

Granit Ismajli lanson projektin e ri (Foto-Video)

Nov 17, 2020

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Granit Ismajli quhet këngëtari i cili ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do të jetë i pranishme në nivelin artistik. Graniti sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Ani Ani” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip. Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe Graniti e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Graniti është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë.