• March 2, 2021

Premierë / “Shoqe” Kënga e re nga Leta dhe Adelina Morina (Foto-Video)

Nov 19, 2020

Adelina Morina është një nder artistet që ishte shumë produktive këtë vitë në muzik. Shumë projekte të landuara bënë që emri saj të jetë shumë i kërkuar. Kënga fundit nga artistja në fjal është në bashkpunim me këngëtaren Leta një nder më të kërkuara të ahengjeve shqiptare. Epo kur dy super vokale bëhen bashk sigurisht që kënga është hit.