• March 2, 2021

Premierë “Ta Fala” Kënga e re nga Huggo (Foto-Video)

Jan 22, 2021

Me shumë vite eksperienc në muzik artisti shumë i dashur pë publikun shqiptar Huggo ka vendosur të rikthehet në muzik. Nuk është thjesht një rikthim mirpo një “Bomb” e lëshuar në show bizin shqiptar. Kënga re mban titullin “Ta Fala” dhe menjëher pas publikimit është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota pozitive