• June 13, 2021

Titulli “FAJET” e Huggo-s (Foto-Video)

Feb 24, 2021

Ka pak javë që rikthimi ti shkaktoj tërmet në industrin muzikore shqiptare. Huggo është artisti që këtë vit ka vendosur të zotroj tregun e muzikës. Pas super projketit muzikore “ta fala” ,Huggo po rikthehet me nje projekt të ri muzikor. Kënga titullohet “Fajet” dhe videoklipi i këngës i është besuar XL FILMS. Vetë artisti në rrjetet sociale ka pralajmruar që projekti i ri do publikohet këtë javë në youtube.