• April 18, 2021

Wow Maria Bove tani bën flirt dhe me reperin Shqiptar

Feb 27, 2021

Maria Bove është modele e njohur italjane. Me linja te kolme dhe bukuri mesdhetare Maria është influencer instagrami dhe ëndërr e qdo mashkulli. Për publikun shqiptar Maria u bë e njohur pas lajmit të miqësis me Robert Berishen. Ajo qfar ra në sy kohët e fundit është miqësia e Modeles italjane me djemët shqiptar. Modelja së fundi ka filluar ta ndjek në instagram dhe ish reperin e njohur shqiptar Metiz. Fansat e ish reperit menjëher shikuan listen e modeles në instagram dhe filluan të shprendajn lajme për një lidhje të mundeshne të modeles dhe reperit shqiptar. Metiz është shumë i njohur për publikun shqiptar. Reperi ka vendosur momentalisht të largohet nga muzika. Nuk dihet nëse ky largim është pauz apo largim nga industria muzikore shqiptare mirpo me sa shikojm jeta private e artistit është më mirë se kurr me par.

No description available. No description available.