• April 18, 2021

Month: March 2021

  • Home
  • Premirë / “Nuk e di” Projekti i ri nga RILO (Foto-Video)

Premirë / “Nuk e di” Projekti i ri nga RILO (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist shqiptar i suksesëshem në Austri…

‘Dashuri në pandemi’, një hit me tekst nga vet Bianca Junzell

Bianca Junzell ka ardhur me projektin e ri muzikor. Në kanalin Youtube, ajo ka hedhur këngën me një titull interesant e që është ‘Dashuri në pandemi’. Teksti u shkrua nga…

‘Betohem’ kënga me e re nga Lirjon Zenelaj

Lirjon Zenelaj ka lansuar këngën me te re “Betohem”. Ky projekt u realizua nga Belle, Nën direktimin e Granit Miftarit “Betohem” u finalizua edhe me klip nga Lindor Qoqaj. Pas…

“Kujtimet” e Bleonah hit i këtij viti

Lirisht mund të themi se është emër shumë premtues në skenën muzikore jo vetëm tek ne por edhe me karierë ndërkombëtare pasiqë ylli Bleonah sapo ka publikuar projektin më të…

Përformanca e Lulzim Shehu “Ndez” atmosferen në Egjipt (Foto-Video)

Tregun muzikor shqiptar ka kohe që e zotron. Lulzim Shehu është këngëtari shqiptar që fal bashkpunimeve ndërkombëtare me artistë shumë të famshëm emri i ti tashmë është i kërkuar kudo…

“Helem” publikohet nga Ariona

Artistja kosovare Ariona vjen me projektin e ri muzikor. Ky projekt e?shte? me muzike? nga DorantBeats, teksti e?shte? punuar nga vete? artistja, nde?rsa producent ekskluziv e?shte? Bekim Gashi. Ky projekt…

Kujt ia dedikon projektin e fundit Maili

Kohët e fundit rep muzika është bërë trendi më i ndjekur po thuajse në të gjithë botën andaj dhe talentët e rinjë janë stacionuar drejtë këtij zhanri muzikorë! Bëhët fjalë…

Reperi nga Shkupi, Amar promovon projektin e tij te ri.

Amari reperi Shkupjan i cili debutoi në skenen e muzikës shqipe me këngën e tij “Pray”, tani sjell projektin e tij të ri pak me ndryshe se projekti paraprak. Kënga…

Durim Halimi lanson projektin e ri (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Durim Halimi quhet këngëtari i cili ka shkëlqyer në industrinë…

Durrki vendos ti “Thyej” zemrat dhe me projektin e ri (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Durrki quhet këngëtari i cili ka kohë që shkëlqyer në…