• June 13, 2021

Month: May 2021

  • Home
  • Lora lanson projektin e ri muzikor

Lora lanson projektin e ri muzikor

Një këngëtare e re dhe shumë atraktive e cila sjellë projektin e saj të parë. Ju prezantojmë Lorën, e cila jeton në Norvegji. E ka nisur këtë rrugë të muzikës…

Artisti i ri Doni vjen me projektin e ri, e titullon Cops

Doni Morina është nga Gjilani por jeton në Zvicër. Artisti i ri 25 vjeçar ka publikuar projektin e ri të cilin e ka titulluar Cops. Me tekst nga vet Doni,…

OTR nuk mbajti fjalën me Kley, ai i thumbon në projektin e ri dhe i nxjer të vërtetat

Fitim Amidi apo i njohur si Kley është një artist i ri që ka një marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë Lickshotsmusic në Gjermani. Pasi Kley u nda me grupin OTR, ai…

Coming soon “Ti je ajo” projekti i ri muzikor nga Durim Halimi (Foto-Video)

Pas suksesit me këngën “Vajzat shqiptare” Durim Halimi përmes rrjetev sociale njoftoi që kënga e re shumë shpejt do të publikohet . 5 Qeshori është vendosur data e premjerës së…

Megi dhe Herkuli, një mega hit nga Ray Ray

Ray Ray është 27 vjeçar, artist reper nga Gjakova. Merret me muzikë prej më shume se 10 vite. Ka punuar me Bermuda Creë në Gjakovë, ndër grupet më të famshme…

Anila Gashi vjen bombastike në projektin e parë

Anila Gashi, këngëtarja atraktive sjellë projektin e parë të cilin e ka titulluar Pa ty, një këngë ritmike e cila nga publikimi i parë ka marrë pëlqime nga publiku, duke…

“A je merzite” Projekti i ri muzikor nga Onart (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shum ë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma të reja muzikore kjo industri po sundon Europen. Ky vitë ka filluat me së…

ANTON KADISHANI VJEN ME NJE SUPER BALADE

Anton kadishani ish vokalisti dhe instrumentisti i Proband tashme ka filluar solo karieren e tij . Ai se fundi ka publikuar nje super balade me titulle “Degjoje zemren tem ”…

Modelja Ruse bashkon forcat me këngëtarin e famshem shqiptar (Foto-Video)

Top Modelja Gjermane Tatjana Genrich është një modele shumë e famshme në Europe. Emri saj është vazhdimisht në qender të vëmendjes mediatike. Tatjana nga nga viti 2015 vazhdo të mbetet…

Modelja Ruse bashkon forcat me këngëtarin e famshem shqiptar (Foto-Video)

Top Modelja Gjermane Tatjana Genrich është një modele shumë e famshme në Europe. Emri saj është vazhdimisht në qender të vëmendjes mediatike. Tatjana nga nga viti 2015 vazhdo të mbetet…