• June 13, 2021

Idreazy/ Emri që po futet shumë shpejt në tregun ndërkombtar të muzikës

May 5, 2021

Falë artistëve të suksesëshëm shqiptar emri Kosovë çdo ditë e më shumë po ndëgjohet në botë. Pas suksesit të pa diskutushëm të Dua Lipa dhe Bebe Rexha në Amerikë dhe Loredanës në Europë, një artist tjetër që së shpejti do të tund themelet e muzikë është Idreazy.
Idreazy ka kohë që është aktiv në këtë industri mirëpo tani ka vendosur të rikthehet fuqishëm me projekte shumë profesionale. Kënga e re nga Idreazy mban titullin “Alley Oop”. Ky projet është punuar me detaje dhe shoqërohet nga një videoklip shumë cilsor.
Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Idreazy është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë.