• June 13, 2021

Coming soon “Ti je ajo” projekti i ri muzikor nga Durim Halimi (Foto-Video)

May 27, 2021

Pas suksesit me këngën “Vajzat shqiptare” Durim Halimi përmes rrjetev sociale njoftoi që kënga e re shumë shpejt do të publikohet . 5 Qeshori është vendosur data e premjerës së këngës. Kënga është plot ritem dhe pritet që të pelqehet shumë nga fansat e artistit në fjal.

No description available.