• June 13, 2021

Month: May 2021

  • Home
  • Premierë/Videoklipi “100 ARSYE” nga Agresioni!

Premierë/Videoklipi “100 ARSYE” nga Agresioni!

Reperi shqiptarë që jëton në HUSTON USA sapo ka nxjerrë premierën e videoklipit të tij më të ri të titulluar 100 ARSYE” Malsor Sadiku apo ndryshe Agresioni njifet si ndër…

SHOWBIZZ ‘My love story’, gjithnjë e më i suksesshëm, këtë të diel do të ndiqni…

Një spektakël me shumë risi, ‘My love story’ protagonist ka shqiptarë që jetojnë në Zvicër. Janë mbledhur djem e vajza për të bërë akoma më interesant këtë spektakël i cili…

Kristian Malocaj më 30 maj ngjitet në ring kundër ukrainasit, Nadolskyj

Kick-bokseri i njohur shqiptarë, Kristian Malocaj duket se ka përfunduar pregaditjet për të bërë ndeshjen e rradhës pas një kohë të gjatë pauze në këtë situatë Pandemie. Ai më 30…

Trokanit vjen me një super projekt

Trokanit bie ne sy per stilin e tij te vecant, dhe menyren e interpretimit. Nje artist i ri dhe shum i talentuar qe premton shum per estraden shqiptare. Kenga e…

Premier : “Qajin kur ta pish” Projekti i ri muzikor nga Bekim Ibrahimi (Foto-Video)

Stina e pranverës është stin e nxeht mirpo nxehtësia nuk është vetëm nga temperaturat e larta, i nxeti përvëlues arrihet nga këngëtarët që në të gjitha format mundohen ta zotrojn…

Instagrami i Mik , hit i pa diskutueshem (Foto-Video)

Pa dyshim Mik ka ndryshuar lojen në industrin e muzikës shqiptare. Shumë publikime gjitha hite. Kënga e fundit nga Mik mban titullin “Instagrami” dhe shoqerohet nga një tekest që të…

Gjesti vjen më këngën “U Halite” (VIDEO)

Besart Kelmendi i njohur me emrin artistik “Gjesti” ka lansuar këngën e re të quajtur “U Halite”. Reperi i njohur vjen me një këngë mjaft interesante, që pritet të jetë…

Idreazy/ Emri që po futet shumë shpejt në tregun ndërkombtar të muzikës

Falë artistëve të suksesëshëm shqiptar emri Kosovë çdo ditë e më shumë po ndëgjohet në botë. Pas suksesit të pa diskutushëm të Dua Lipa dhe Bebe Rexha në Amerikë dhe…

Liridon Kalenderi së shpejti me projekte te reja

Liridon Kalenderi ishte i pa konkurrencë në disiplinën malore, për kampionatin e kaluar të Kosovës në automobilizëm. Liri, me Mitsubishi EVO 9 e tij, ishte fantastik në të gjitha garat…

Vjen super projekti “Ta fala” nga David Dreshaj (Video)

Një super këngë ritmike vjen nga këngëtari i talentuar David Dreshaj i cili ka pak orë që e ka lançuar por është pritur shumë mirë nga publiku. Producent ekzekutiv i…