• June 13, 2021

Kushtrim Dobra sjellë hitin e verës “Edi që ma ke inati”

Jun 4, 2021

Kushtrim Dobra një emër i njohur në skenën shqiptare, këngëtar i talentuar i cili para disa ditëve e lansoi videoklipin më të ri «Edi që ma ke inati ».

Dobra është një këngëtar nga Kosova i cili jeton dhe vepron në Zvicër. Edhe pse është i ri në tregun muzikor, ai është tani shumë i kërkuar nga gjitha moshat dhe nga shumë fansa të tijë.

Kushtrimi ka theksuar se xhirimi i këngës «Edi që ma ke inati » është bërë në Prishtinë dhe beson se kjo këngë e bukur ritmike do të pëlqehet nga fansat e tij dhe nga publiku i gjerë.