• April 18, 2021

Lajme

  • Home
  • Albin Kurti nuk i ka punët mirë, I vjen mesazhi nga shtëpia e bardhë, Ja çfarë thuhet…!!

Albin Kurti nuk i ka punët mirë, I vjen mesazhi nga shtëpia e bardhë, Ja çfarë thuhet…!!

Edward Price, zëdhënësi i Departamentit të Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka thënë se SHBA’të do të inkurajojnë qeverinë e re në Kosovë që të vazhdojë normalizimin e…

“Albin Kurti do të jetë në pushtet mbi 10 vjet” Ja kush e thotë!

Albin Kurti ka qenë në pushtet për vetëm 50 ditë, por pas fitores së 14 shkurtit pushtetin do ta mbajë së paku edhe 10 vjetët e ardhshme, mendon Agim Bahtiri,…

Frashër Krasniqi: Albini do të bëhet diktator e ta kthej vendin si Shqipërinë në kohën e Enverit

Frasher Krasniqi tho,te se Albin Kurti mund te behet díktator e ta kthej vendin si Shqipernine ne kohen e Enverit Anëtari i Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, po vazhdon ta krítikoje…

Vajza e Ukshin Hotit vjen me një deklaratë të fuqishme për Albin Kurtiin, Albin ti je një

Erleta Hoti, vajza e atdhetarit Ukshin Hoti ka. reaguar duke ia kujtuar liderit të VV’së që nuk harroi të gj.ykojë kur iu nda çmimi një përkrahësi të Miloshevicit, ndërsa të…

Vuçiq: Situata për ne është e pashpresë, por ta shohim se sa lehtë do ta ketë Albin Kurti

“Serbia e di se cilat janë interesat e saj kombëtare dhe shtetërore dhe do të vazhdojë të luftojë për njerëzit e saj dhe të drejtat e tyre, pavarësisht nga fakti…

Milaim Zeka jep ”Goditje” të rëndë PDK-së, Zbulon sekretin e madh që askush prej tyre nuk e pranon !!

Gazet,ari dhe analisti i njohur, Milaim Zeka, përmes një pos.timi ne profilin e tij në facebook, ka treguar arsyet se pse PDK ka pësuar rënie të vazhdu,eshme në dy palë…

Gani Geci i publikon Vjosës një video që ajo nuk do të donte ta shihte kurrë..!!

Gani Geci, në faqen e tij në facebook ka publikuar një video, të cilën Vjosa Osmani tani nuk do të dëshironte ta shikonte. Në video, Osmani kishte deklaruar se ”ditën…

Shfaqet sërish akademiku Shqiptar që e konsideron veten Serb: Shqiptarët janë pushtues, e okupuan.

Albanologu shqiptar nga Ulqini, Kapllan Resuli, por që tani mbanë mbiemrin Buroviq, në një intervistë për mediat serbe, ka folur sërish për prejardhjen e shqiptarëve. Ai ua ka kaluar edhe…

A mund ta gjeni Albin Kurtin në këtë fotografi? (FOTO)

Në rrjetet sociale është publikuar një foto e një grupi të nxënësve të shkollës fillore “Naim Frashëri” në Prishtinë, raporton Express Në mesin e nxënësve që gjenden në këtë fotografi…

Albulena Haxhiu jep paralajmërimin e ”FRIKSHEM” për Politikanët dhe Kosovën… !!

Albulena Haxhiu: Do te theme,lojmë byro që do të hetojë ko rru psi onin e nivelit të lartë,Ish-ministrja e Drejt,esise nga LVV, Albulena Haxhiu, ka fol.ur për prioritetet e Qeverise…