• March 4, 2021

Magazina

  • Home
  • Reja e Shkurte Fejzës publikon foto nga shtrati

Reja e Shkurte Fejzës publikon foto nga shtrati

Shkurte Fejza është një emër që qysh në moshë të re arriti të fitojë kulmin e famës duke qenë mjaftë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku shqiptar. Falë zërit…

Ia bëjnë montazh një video me Barack Obamën, reagon Blero

Blero ka reaguar pas videos që po qarkullon në rrjete sociale. Blero Muharremi është emër shumë aktiv i skenës sonë muzikore, i cili njihet për shumë hite, shkruan lajmi.net. Blero,…

Në përvjetorin e martesës Genta publikon foto duke u puthur me Korabin

Korab Jetishi me shumë vullnet vazhdoj rrugën e të atit, duke qenë një këngëtar mjaftë i pëlqyer nga publiku shqiptar. Ai qëndron shumë i afërt me ndjekësit e tij, për…

Majlinda duket shumë e gjatë me këtë fustan

Majlinda Zeka është një emër i njohur në mediat rozë, duke tërhequr vëmendje të madhe. Ajo në të shumtën e rasteve, me pozat që publikon nuk u ndahet mediave rozë,…

Fero shumë transparent, publikon video duke bërë dush me Arbenitën

Fero ka publikuar video teksa po e pastron Arbenita. Reperi Fero ka qenë gjithmonë i hapur me ndjekësit e saj, mirëpo tani akoma më shumë. Ai është në një lidhje…

Arta Elezaj apo Arta Nitaj ka më shumë sukses në Dubai?

Të dyja të bukura dhe mjaftë joshëse. Dy Artat kosovare janë bërë tejet të ndjekura në rrjete sociale, ku shumë njerëz i “kullosin” sytë duke i parë e vrojtuar. Dhe,…

Demi Rose me poza provokuese në anije

Është ndër femrat më të përfolura në botë dhe gjithë kjo fal dukjes së saj seksi dhe postimeve provokuese që bën. Bëhet fjalë për Demi Rose e cila pas izolimit…

Çfarë borxhi i kishte nëna e saj Nora Istrefit?

Këngëtarja Nora Istrefi është në top formë fizike, ndërkohë që qëndron shumë mirë edhe në anën profesionale, atë të muzikës, ku gjithmonë sjell hite, këngë tejet të pëlqyera nga publiku.…

Sa shumë ka shtuar peshë Shkurte Mustafa gjatë shtatzënisë

Motrat Mustafa janë ndër femrat e rralla që kanë arritur të jenë të dashura për publikun shqiptar që nga dalja e tyre e parë në skenën muzikore. Duke na ushqyer…

Këngëtarja shqiptare: Me muzikë mbaj familjen

Ka shkaktuar mjaft reagime në media e rrjete sociale vendimi i fundit i qeverisë, i cili ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, lounge bareve dhe muzikën pas orës 20:00.…