• March 4, 2021

Magazina

  • Home
  • Genta publikon videon duke u zhveshur para turkut

Genta publikon videon duke u zhveshur para turkut

Genta dhe Usta tanimë janë shndërruar në emrat më të përfolur në shoubizin kosovar. Dikur këngëtarja gjilanase ishte beqare, por tani jo më. Ajo ka gjetur fatin e jetës që…

Këto janë shenjat e horoskopit që nuk do të kenë ditë të qeta këtë verë!

Astrologjia thotë se 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, nuk do të kenë ditë të qeta këtë verë. Ja përse: Luani Do kesh disa probleme në punë…

Fustani i ngushtë ia zbulon gjoksin Kejvinës

Modelja shqiptare Kejvina Kthella, duket joshëse në postimin e fundit në Instagram. Në njërën prej fotografive gati sa nuk e ka tradhtuar fustani, pra modelja ka rrezikuar ta tregoj komplet…

Rita Ora kërkon nga Apple të vendos Kosovën në hartë

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, iu është bashkangjitur peticionit të kosovarëve ndaj kompanisë Apple. Faqja e krijuar në rrjetin social Instagram me emrin “Balkanism” ka bërë kërkesë ndaj…

E zhveshur në bikine, Vesa Luma publikon momente relaksi nga Zelanda

Këngëtarja Vesa Luma dhe burri i saj reperi Big Basta, tash e një kohë janë zhvendosur për të jetuar në Zelandë të Re. Ata bashkë me djalin e tyre Lianin,…

Demi “çmend” fansat me bikini në plazh

Gjatë pandemisë së COVID-19, modelen britanike Demi Rose e pamë shumë aktive në rrjete sociale. Ajo nuk hezitoi të postonte foto “hot” nga karantina e saj në shtëpi. Mirëpo, me…

Don Xhoni tregon se çfarë ndodhi me profesoreshën pas publikimit të freestyle

Don Xhoni mbrëmë ishte i ftuar në Prive ku tregoi shumë të pathëna mbi jetën e tij. Përpos prurjeve muzikore, detajeve mbi këngët e reja e koncertin e parë, Xhonatani…

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai në klip shfaqet me një modele ku shumë…

Argjend Heta, ylli që po shkëlqen me performanca ndërkombëtare (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai në klip shfaqet me një modele ku shumë…

Habitë Kallashi me ato që thotë për Hashim Thaçin

Thirrja e Presidentit të vendit nga Gjykatë Speciale ka ngjallë reagime nga më të ndryshmet në Kosovë dhe jo vetëm, shkruan “Kosovarja”. Megjithatë, shumë figura kanë dalë në mbrojtje të…