• May 6, 2021

Magazina

  • Home
  • Njihuni me 19 ushtaraket më seksi në botë

Njihuni me 19 ushtaraket më seksi në botë

Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por kohët kanë ndryshuar. Tashmë edhe vajzat po përfshihen gjithnjë edhe më shumë,…

Njihuni me 19 ushtaraket më seksi në botë

Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por kohët kanë ndryshuar. Tashmë edhe vajzat po përfshihen gjithnjë edhe më shumë,…

Vajzat i lënë një dhuratë të bukur Vjosa Osmanit në zyre

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani është nënë e dy vajzave. Ajo vazhdimisht publikon momente të bukura me vajzat e saj, e këtë e ka bërë edhe së fundi…

Kujdesë para se të blini ujë në shishe të plastikës!

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka njoftuar daljen e tij të fundit publike për sa i përket koronavirusit. Ai ka thënë se Shqipëria deri më sot ia ka dalë…

Shkarkohet kryetari i Bashkësisë Islame të Maqedonisë së Veriut, Rexhepi

Kryetari i Bashkësisë Islame të Maqedonisë së Veriut (BFI), Sulejman Rexhepi, është shkarkuar nga posti, kanë njoftuar mediumet lokale. Ky vendim ka ardhur vetëm pak ditë pasi ishte raportuar në…

Lajmërohet Adhurim Demi: U largova nga “Ça ka shpija” pasi niveli i publikut është i ulët artistikisht

Ditën e djeshme u ngjall debat mes aktorëve për serialin “Ça ka shpija”, e krejt kjo pasi këshilltari i kryeministrit në detyrë, Luan Dalipi, përmes një statusi në Facebook tha…

Tayna ia pa sherrin izolimit, shikoni si i është deformuar trupi

Që kur u inkuadrua në botën e muzikës,përveç zërit të ëmbël u veçua edhe për linjat trupore bombastike. Tayna vazhdon të mbetet ende e komentuar për paraqitjet e saj, në…

Lori feston ditëlindjen

Edhe këngëtarja e njohur Lori pati fatin që të festojë ditëlidjen në këtë situatë. Përkundër mundësisë që të festojë në ambiente madhështore, asaj urimet e shumta nuk i kanë munguar…