• June 13, 2021

Magazina

  • Home
  • Mërgimtari bën apel për kujdes në Merdare: Policia serbe i’u dënojnë në rast se nuk e bëni kët

Mërgimtari bën apel për kujdes në Merdare: Policia serbe i’u dënojnë në rast se nuk e bëni kët

Një bashkatdhetarë i cili po vinte nga Italia, është gjobitur në kufij të Merdarës nga policët serbë pasi që pasagjerët në pjesën e prapme nuk ishin të lidhur. Pasi shumica…

Luana Vjollca vjen atraktive në setin e ri fotografik

Luana duket shumë ndryshe në imazhet e fundit. Luana Vjollca është shumë joshëse në imazhet e reja, të cilat i ndau me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net. Moderatorja ishte veshur…

Gastronomët në Kosovë nuk do të lejohen që me marrëveshje t’i ngrisin çmimet

Gastronomët nuk do të lejohen të bëjnë ngritje të koordinuar të çmimeve. Kështu ka bërë të ditur Valon Përstreshi nga Autoriteti Kosovar i Konkurrencës, shkruan lajmi.net. Ai ka thënë se…

Njihuni me 19 ushtaraket më seksi në botë

Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por kohët kanë ndryshuar. Tashmë edhe vajzat po përfshihen gjithnjë edhe më shumë,…

Njihuni me 19 ushtaraket më seksi në botë

Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por kohët kanë ndryshuar. Tashmë edhe vajzat po përfshihen gjithnjë edhe më shumë,…

Vajzat i lënë një dhuratë të bukur Vjosa Osmanit në zyre

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani është nënë e dy vajzave. Ajo vazhdimisht publikon momente të bukura me vajzat e saj, e këtë e ka bërë edhe së fundi…

Kujdesë para se të blini ujë në shishe të plastikës!

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka njoftuar daljen e tij të fundit publike për sa i përket koronavirusit. Ai ka thënë se Shqipëria deri më sot ia ka dalë…

Shkarkohet kryetari i Bashkësisë Islame të Maqedonisë së Veriut, Rexhepi

Kryetari i Bashkësisë Islame të Maqedonisë së Veriut (BFI), Sulejman Rexhepi, është shkarkuar nga posti, kanë njoftuar mediumet lokale. Ky vendim ka ardhur vetëm pak ditë pasi ishte raportuar në…

Lajmërohet Adhurim Demi: U largova nga “Ça ka shpija” pasi niveli i publikut është i ulët artistikisht

Ditën e djeshme u ngjall debat mes aktorëve për serialin “Ça ka shpija”, e krejt kjo pasi këshilltari i kryeministrit në detyrë, Luan Dalipi, përmes një statusi në Facebook tha…

Tayna ia pa sherrin izolimit, shikoni si i është deformuar trupi

Që kur u inkuadrua në botën e muzikës,përveç zërit të ëmbël u veçua edhe për linjat trupore bombastike. Tayna vazhdon të mbetet ende e komentuar për paraqitjet e saj, në…